Zespół ewoluujący od electro-popu do anty rock'n'rolla.
Aby zrozumieć ducha zespołu konieczne jest spojrzenie wstecz
Debiutancki album „ElektroNova” został nagrany na przełomie 2002/2003 roku w Słabym Studio SP, pod okiem Filipa Różańskiego (LAO CHE). Muzyka na nim zawarta oparta jest na subtelnych melodiach i niepowtarzalnym klimacie, który dodatkowo podkreślają poruszające teksty. Ta płyta to okres fascynacji zespołu elektroniką i komputerami jako narzędziami aranżacji.
Następnie zespoł zrealizował nigdy nie wydany na legalu drugi album zatytułowany „S*O*D*A”. Stanowi manifest. Dominuje liryzm i kontestacja rzeczywistości wszechobecnej S*O*D*Y.. Tym razem kluczem stało się osadzenie współczesnego języka muzyki na fundamentach brzmienia retro. Aby zbliżyć się do założeń zespół zdecydował się na oparcie brzmienia o naturalną perkusję (rejestracja w studiu im. A. Mickiewicza w Sopocie). Realizacją zajął się znany ze Ścianki i Lenny Valentino, gitarzysta i producent Maciek Cieślak. Elektroniczna część płyty została wygenerowana za pomocą pamiętających lata 70 i 80 automatów perkusyjnych, syntezatorów i organów elektronowych. Pozwoliło to uzyskać wyjątkowe, ciemne brzmienia, doskonale współgrające z noise'owymi gitarami oraz click'n cutowymi partiami elektroniki. Nad całą produkcją czuwał Michał Czerw odpowiedzialny za brzmienie zespołów takich jak m.in.: Robotobibok, Poganie, Kury+Dj Scissoricks, Brunerschaft,Oczi Cziorne, Green Grass czy Mazzoll.
Aktualnie zarejestrowane zostały ślady perkusji na nowy materiał oscylujący w klimatach energetycznego gitarowego grania podkreślonego subtelną elektroniką. Całość oparta będzie na noizzie skonfrontowanym z nostalgią i wściekłością. Po raz pierwszy produkcją zajmie się Staszy (!).